Szkoła Podstawowa
im. Jana Kasprowicza
w Klikuszowej
 Dziś jest: Poniedziałek, 22 października 2018 r.    
Imieniny: Haliszki, Lody, Przybyswa

Gimnazjalna grupa
aktywnych matematycznie
MAT&FUN


Razem lepiej

Gimnazjalny
Program KLUB


Program "KLUB"

     Strona główna

     Grono pedagogiczne

     Nasz patron

     Miejscowość

     Statut i programy

     Archiwum

     Kontakt

     Wymagania edukacyjne

     Film promocyjny szkoły

     Kanał YouTube

Więcej zdjęć

News:   

Podsumowanie pracy za I semestr roku szkolnego 2013/14 - 30 stycze 2014r.

 Uczniowie z najwyższą średnią ocen :

Klasa I a – Dawid Brynkus – średnia 5,14
Paulina Filipiec – średnia 4,86
Klasa I b - Janusz Bryniarski – 5,29
Klasa II a – Joanna Rypel – średnia 4,86
Klasa II b – Renata Nykaza – 4,79
Klasa III a – Karolina Wróbel – 5,0
Klasa III b - Mikołaj Głodziak – 5,13
Magdalena Jaróg – 4,93

Uczniowie z wysoką średnią ocen:

Klasa I a:
Kamila Borkowska - 4,5, Estera Janiec – 4,21, Sylwia Nykaza – 4,57, Klaudia Plewa – 4,29, Emilia Sołtys- 4,21
Klasa I b:
Agata Buła – 4,5, Daniel Krupa – 4,15, Natalia Madeja – 4,43,
Klasa I c:
Mateusz Jaróg – 4,21, Kinga Łyszczarz – 4,29, Daria Szeliga – 4,43, Karol Szewczyk – 4,21, Kinga Szewczyk- 4,57, Zofia Wrzaszczak – 4,21
Klasa II a:
Radosław Karcz – 4,43, Patrycja Myrda – 4,07,
Klasa II b:
Katarzyna Skotnicka- 4,57, Katarzyna Włodarczyk – 4,43
Klasa II c:
Mateusz Plewa- 4,29, Bartosz Siuta- 4,14, Paweł Stefaniak – 4,21
                          Klasa II d:
Beata Bryniarska – 4,73, Julia Kwak -4,27, Katarzyna Obrochta – 4,53,
             Klaudia Wierzba – 4,07
Klasa III a:
Anna Broźna- 4,0, Julia Kapiarz- 4,67, Aleksandra Matuszek– 4,13,                      Kinga Pępek – 4,33
Klasa III b:
Joanna Parzygnat – 4,0, Sylwia Skotnicka- 4,4, Katarzyna Zeliaś– 4,27
Klasa III c:
Kinga Bryniarska – 4,27, Magdalena Łaś – 4,07

Najlepsi czytelnicy:

 

Zofia Wrzaszczak z 1c- 33 książki oraz Dorota Parzygnat z 2b- 30 książek

Uczniowie ze 100% frekwencją:

     

Klasy: I a- Dominik Dziurdzik, Dawid Brynkus
I b – Natalia Madeja, Janusz Bryniarski, Danuta Skupień
I c - Kinga Łyszczarz, Szymon Truty
II a – Dominika Plewa, Justyna Siuta
II b – Katarzyna Skotnicka, Elżbieta Bryniarska,
II c – Beata Luberda
II d – Mateusz Żółtek
III a – Kinga Pępek, Renata Stefaniak, Łukasz Skotnicki,Kasia Młynarczyk
III b- Sylwia Skotnicka
III c- Krzysztof Włodarczyk, Kinga Bryniarska, Katarzyna Kurańda

Najlepsi sportowcy:    chłopcy- Adrian Chałupka, Wojciech Komperda, Adam Żółtek,Sebastian Pitoń, Bartek Zubek
dziewczęta Magda Jaróg, Anna Opyrchał, Renata Król, Julia Kapiarz i Klaudia Matuszek






 

Doradztwo zawodowe



Dokumenty dotyczące realizacji projektów edukacyjnych

Karta oceny ucznia w projekcie

Karta pracy zespołu projektowego

Karta samooceny ucznia w projekcie

Tematy projektów edukacyjnych

Zasady realizacji projektu edukacyjnego

 


Poradnictwo zawodowe dla uczniów i rodziców Kwestionariusz postaw twórczych vs. odtwórczych (testy i materiały)
Rozpoznawanie predyspozycji i zainteresowań
Labirynt zawodów
Zawody
Przewodnik pozawodach
Podstawy programowe kształcenia o zawodach
Filmy o zawodach

Plan lekcji od 1 września 2018 r.


Procedury przyjmowania i rozpatrywania skarg i wniosków

Projekty edukacyjne

Copyright © Gimnazjum Nr 3 w Klikuszowej - Wrzesień 2017