Szkoła Podstawowa
im. Jana Kasprowicza
w Klikuszowej
 Dziś jest: Niedziela, 20 października 2019 r.    
Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Gimnazjalna grupa
aktywnych matematycznie
MAT&FUN


Razem lepiej

Gimnazjalny
Program KLUB


Program "KLUB"

     Strona główna

     Grono pedagogiczne

     Nasz patron

     Miejscowość

     Statut i programy

     Archiwum

     Kontakt

     Wymagania edukacyjne

     Film promocyjny szkoły

     Kanał YouTube

Więcej zdjęć

News:   

Podsumowanie sezonu narciarskiego 2014/2015 - 8 kwiecie 2015r.

 

W dniu 1 kwietnia 2015r. w obecności zaproszonych gości m. in. pana Marcina Kolasy - wicewójta Gminy Nowy Targ, pana Jana Antolca- narciarza biegowego oraz sołtysów wsi Klikuszowa i Obidowa odbyło się spotkanie podsumowujące wyniki sportowe naszych uczniów- biegaczy narciarskich. Sezon zimowy 2014/2015 obfitował w liczne konkurencje biegowe zarówno na szczeblu gminnym jak i powiatowym a także ogólnopolskim organizowane w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej, Ptaszkowej, Wiśniowej i Obidowej. Nasza 15 osobowa drużyna aktywnie uczestniczyła aż w ośmiu edycjach Małopolskiej Ligi Szkolnej SZS, w tym roku rozgrywanej jako Puchar ON Kotelnica Białczańska. Wśród zawodników najwięcej punktów zdobyli: Maciek Sas- 318, Józef Chorążak- 307, Mateusz Jaróg- 262, Renata Król- 229 i Kamil Grela -169. W sumie, w kategorii szkół gimnazjalnych wywalczyli 1854 punktów i miejsce VI, co zważywszy na liczny udział gimnazjów ( 24 szkół ) jest niewątpliwym sukcesem. Ponadto wyżej wymienieni zawodnicy zakwalifikowali się do Ogólnopolskiej Gimnazjady, na której w sztafecie 4x4 zdobyli również VI miejsce. Z kolei w zawodach gminnych w klasyfikacji generalnej zajęli miejsce I, a w zawodach powiatowych w Obidowej indywidualnie miejsce I zdobyła Dorota Kowal, miejsce II w swoich kategoriach Renata Król, Agata Czaja, Maciek Sas i Mateusz Jaróg. W Mistrzostwach Gminy Nowy Targ nasza sztafeta zdobyła miejsce I a indywidualnie najlepiej „pojechała” Renata Król i Józef Chorążak oraz Dorota Kowal i Maciek Sas. Sukcesem też zakończył się udział Iwety Faron w Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Biegowym w Wiśle, gdzie wywalczyła II miejsce.
Podczas spotkania pani Dyrektor oraz pan Witold Koperniak przedstawili szczegóły projektu powstania klasy sportowej w naszym gimnazjum i zachęcali wszystkich zainteresowanych sportem szóstoklasistów i ich rodziców do zapoznania się i odpowiedzenia na tę ofertę. Nabór do klasy sportowej rozpocznie się w czerwcu b.r.
Do promocji klasy sportowej włączył się nasz ciekawy gość- Jan Antolec , absolwent naszego gimnazjum, wielokrotny mistrz Polski w biegach narciarskich, który opowiadając o swoich sportowych sukcesach równocześnie wskazywał na korzyści płynące z aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia już od szkolnych lat.


 

Doradztwo zawodoweDokumenty dotyczące realizacji projektów edukacyjnych

Karta oceny ucznia w projekcie

Karta pracy zespołu projektowego

Karta samooceny ucznia w projekcie

Tematy projektów edukacyjnych

Zasady realizacji projektu edukacyjnego

 


Poradnictwo zawodowe dla uczniów i rodziców Kwestionariusz postaw twórczych vs. odtwórczych (testy i materiały)
Rozpoznawanie predyspozycji i zainteresowań
Labirynt zawodów
Zawody
Przewodnik pozawodach
Podstawy programowe kształcenia o zawodach
Filmy o zawodach

Plan lekcji od 4 lutego 2019


Procedury przyjmowania i rozpatrywania skarg i wniosków

Projekty edukacyjne

Copyright © Gimnazjum Nr 3 w Klikuszowej - Wrzesień 2019