Szkoła Podstawowa
im. Jana Kasprowicza
w Klikuszowej
 Dziś jest: Piątek, 18 października 2019 r.    
Imieniny: Hanny, Klementyny, ukasza

Gimnazjalna grupa
aktywnych matematycznie
MAT&FUN


Razem lepiej

Gimnazjalny
Program KLUB


Program "KLUB"

     Strona główna

     Grono pedagogiczne

     Nasz patron

     Miejscowość

     Statut i programy

     Archiwum

     Kontakt

     Wymagania edukacyjne

     Film promocyjny szkoły

     Kanał YouTube

Więcej zdjęć

News:   

Podsumowanie sezonu narciarskiego - 4 kwiecie 2017r.

W sezonie zimowym 2016/17 nasi uczniowie brali udział w 7 edycjach Małopolskiej Szkolnej Ligi SZS w biegach narciarskich. Zawody rozgrywane były na trasach narciarskich w Kotelnicy Białczańskiej, Ptaszkowej, Kluszkowcach i Obidowej. Drużynowo zajęliśmy V miejsce z 270 p. przed Wiśniową , Czarnym Dunajcem, Ujściem Gorlickim i Zakopanem. W rywalizacji indywidualnej wojewódzkiej najwięcej punktów zdobyła Kinga Mrożek, Jakub Sternal, Paweł Walaszczyk i Dorota Kowal.
20 lutego w Czerwiennym odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego które wygrała nasza drużyna a indywidualnie tytuły mistrza powiatu zdobyły: Kinga Mrożek i Dorota Kowal. Również w dniu 27 lutego na Mistrzostwach Gminy Nowy Targ w Obidowej nasi biegacze odnieśli sukces gdyż 5 pierwszych miejsc wśród dziewczyn zajęły nasze zawodniczki  i aż 7 pierwszych wśród chłopców zajęli nasi zawodnicy. Mistrzami gminy zostali: Dorota Kowal przed Kingą Mrożek i Ewą Truty oraz Paweł Walaszczyk przed Jakubem Sternalem i Janem Włodarczykiem. Podobnie sztafeta w składzie: Joanna Bachleda, Milena Mrożek, Jan Krupa i Marcin Młynarczyk zdobyła mistrzostwo gminy.
W reprezentacji województwa na Mistrzostwa Polski w biegach narciarskich znaleźli się: Dorota Kowal, Kinga Mrożek, Jakub Sternal i Paweł Walaszczyk. W Mistrzostwach Polski sztafeta dziewczyn w składzie: Dorota Kowal, Agata Czaja, Kinga Mrożek i Milena Mrożek zajęła VI miejsce. W Mistrzostwach Polski UKS-ów w Tomaszowie Lubelskim wzięła udział Dorota Kowal.
Ostatnimi zawodami w tym sezonie był Memoriał Polankowej w Białym Potoku. Memoriał to narciarski tor przeszkód, w którym biegacze musieli wykazać się najwyższymi umiejętnościami technicznymi.
Reprezentanci UKS Trójka startowali w tym sezonie również w Biegu Podhalańskim, w 1 edycji biegu narciarskiego Uphill – Turbacz, w Memoriale Emila Kowalczyka w Lipnicy Wielkiej, w Otwartych Rodzinnych Mistrzostwach biegowych GORCE CROSS COUNTRY.


 

Doradztwo zawodoweDokumenty dotyczące realizacji projektów edukacyjnych

Karta oceny ucznia w projekcie

Karta pracy zespołu projektowego

Karta samooceny ucznia w projekcie

Tematy projektów edukacyjnych

Zasady realizacji projektu edukacyjnego

 


Poradnictwo zawodowe dla uczniów i rodziców Kwestionariusz postaw twórczych vs. odtwórczych (testy i materiały)
Rozpoznawanie predyspozycji i zainteresowań
Labirynt zawodów
Zawody
Przewodnik pozawodach
Podstawy programowe kształcenia o zawodach
Filmy o zawodach

Plan lekcji od 4 lutego 2019


Procedury przyjmowania i rozpatrywania skarg i wniosków

Projekty edukacyjne

Copyright © Gimnazjum Nr 3 w Klikuszowej - Wrzesień 2019