Do konca roku szkolnego zostalo:

-488
dni.


Uczniowki Kub Sportowy "Trójka" po raz kolejny realizuje Program „Klub
w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. 


Główne cele programu: 

  1. Upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży,
  2. Wyrównywanie szans dzieci i młodzieży w dostępie do usystematyzowanej aktywności fizycznej,
  3. Wsparcie instytucjonalne działalności podstawowych jednostek struktury organizacyjnej sportu polskiego – klubów sportowych w zakresie aktywizacji sportowej dzieci i młodzieży,
  4. Inwestycja w kapitał ludzki w sporcie dzieci i młodzieży,
  5. Optymalizacja wykorzystania potencjału infrastrukturalnego przez samorządy lokalne w zakresie upowszechniania kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

PROGRAM „KLUB” będzie realizowany przez UKS „Trójka” w okresie 01.07.2017- 30.11.2017


W tym okresie w ramach PROGRAMU „KLUB” odbywają się zajęcia z narciarstwa biegowego w której uczestniczą uczniowie Szkoły Podstawowej w Klikuszowej. W ramach programu min. prowadzone są zajęcia z narciarstwa biegowego oraz w okresie 06.11-10.11.2017 odbędzie się zgrupowanie sportowe w Zakopanem.


Wszelki informacje na temat projektu udziela Pani Dominika Ustupska 

W dniach 06-10.11.2017 zawodnicy UKS "Trójka" trenowali na obozie sportowym w Zakopanem. Dzięki Programowi "KLUB" finansowanemu przez MSiT biegacze narciarcy mieli możliwość przez 5 dni przygotowywać sie do sezonu zimowego właśnie w Zakopanem. Trening odbywał sie głownie na obiektach COS w Zakopanem (trasy nartorolkowe, stadion, mata), ale również w terenie gdzie doskonalili swoją wytrzymałość ( szlak Droga pod Reglami, Góbałówka- Szymoszkowa, Nosal). Dodatkowo Biegacze narciarscy integrowali sie w Aqua Parku, Kregielni oraz podczas zaciętej gry Tabu :D


Copyright © Gimnazjum Nr 3 w Klikuszowej - Wrzesień 2019